منوی اصلی
خدمات نرم افزاری آی نوتی
توسعه کسب و کار و وفاداری مشتری

 • اگر شما هم یکی از کاربران سامانه آی نوتی باشید؛ حتما فایل وب سرویس پیامک را در داخل بخش ارسال پیامک مشاهده کرده‌اید و شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که این فایل چیست و چه کاربردی دارد؟
  وب سرویس چیه؟
  وب سرویس یا API تکه کد کوتاه و یا برنامه‌ای است که از طریق پروتکل وب (http یا Https) در دسترس می‌باشد. کار وب سرویس انتقال و مبادله داده با سایر برنامه های کاربردی می‌باشد.
  اصولا ارائه دهنده‌های وب سرویس‌، مستنداتی را در کنار خدمات خود به مشتریانشان ارائه می‌دهند تا آنها بتوانند با استفاده از دانش برنامه نویسی، از آن وب سرویس جهت اتصال سیستم خود به سیستم دیگر استفاده کنند.
  به دلیل اینکه پلتفرم واسط وب سرویس ها زبان (XML (Extensible Markup Language می‌باشد؛ محدود به هیچ سیستم عاملی نمی‌شود و قابل استفاده و اتصال بر روی هر سیستم عاملی می‌شود.
  وب سرویس پیامک چیه و چه کاربردی داره؟
  قطعا شما هم تجربه کرده‌اید که پس از خرید از یک فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا، پیامکی مبنی بر شماره پیگیری خرید، ثبت درخواست و ... دریافت کرده‌اید.
  یا زمانی که در سایت یا اپلیکیشنی ثبت نام کرده‌‌اید و برای اعتبار سنجی، در حین ثبت نام، پیامکی حاوی کد فعال سازی دریافت کرده‌اید.
  این‌ها مثال‌های ساده‌ای از کاربردهای وب سرویس پیامک می‌باشد. اگر شما هم صاحب سایت، نرم افزار تحت وب و یا یک اپلیکیشن هستید؛ با استفاده از وب سرویس پیامک می‌توانید به راحتی ارسال پیامک‌های خود را مدیریت کنید و نرم افزار خود را به سرور سامانه های پیامکی متصل کنید.
  وب سرویس‌ها و نمونه کدها، برای افرادی کاربرد خواهد داشت که به دانش برنامه نویسی مسلط می‌باشند و بتوانند با توجه به مستندات فنی وب سرویس که سامانه آی نوتی در اختیارشان قرار داده می‌شود دستورات را از سامانه ارسال پیامک آی نوتی فراخوانی کنند و ارسال پیامک از طریق نرم افزار اختصاصی خود را به صورت هوشمند پیاده سازی کنند.
  مهم نیست که فروشگاه اینترنتی یا سایت شما توسط خودتان طراحی شده باشد یا از سایت سازهای آماده مانند وردپرس یا جوملا و ... استفاده شده باشد.
  یک برنامه نویس به راحتی می‌تواند با توجه به مستنداتی که در اختیارش قرار داده می‌شود؛ ارتباط بین این دو سیستم را توسط وب سرویس برقرار کند.
  وب سرویس پیامک آی نوتی
  در حال حاضر آی نوتی نمونه کدها و مستندات وب سرویس خود را برای زبان آی برنامه نویسی PHP و C# در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برنامه نویسان می‌توانند با استفاده از مستندات، وب سرویس مورد نظر خود را با زمان های دیگر برنامه نویسی بنویسند و از آنها استفاده کنند. وب سرویس آی نوتی این قابلیت را به شما می‌دهد تا از روش REST به سامانه‌ی پیامک آی نوتی وصل شوید.
  از وب سرویس پیامک آی نوتی می‌توانید در موارد زیر استفاده کنید:
  جهت ارسال پیامک‌های تکی
  جهت ارسال پیامک‌های گروهی
  جهت دریافت وضعیت دلیوری پیامک تکی
  دریافت وضعیت دلیوری پیامک های گروهی
  دریافت موجودی شارژ پیامک
  جهت ارسال پیامک زماندار
  البته لازم به ذکر است که به زودی وب سرویس پیامک آی نوتی به روزرسانی خواهد شد و امکانات بیشتری در این زمینه در اختیار کاربران برنامه نویش آی نوتی قرار خواهد گرفت.
  آخرین ویرایش: 1398/08/30 01:18
  ارسال دیدگاه • اخذ پروانه بهره برداری شرکت گسترش طراحان نقش الماس (آی‌نوتی)
  بار دیگر زحمات و تلاش‌های شبانه روزی تمامی اعضای تیم آی نوتی به ثمر نشست و آی نوتی موفق به اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید فناوری اطلاعات (تولید نرم افزار)، از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است.
  آی نوتی در صنعت نرم افزار با تکیه بر دانش و تخصص نیروی انسانی خود و با بهره گیری از علوم مهندسی نرم افزار و سرمایه گذاری در این حرفه، اخذ پروانه بهره برداری را مدیون زحمات تک تک اعضای خود می‌داند.

  پروانه بهره‌برداری نرم افزار چیست؟
  پروانه بهره‌برداری تولید نرم افزار مجوزی است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی‌های فنی نرم افزار و در صورت احراز شرایط بر اساس مفاد دستورالعمل دریافت پروانه، صادر می‌گردد.

  گسترش طراحان نقش الماس با انجام مراحل تولید نرم افزار از جمله (معماری اطلاعات، تجزیه و تحلیل نرم افزار، تهیه مستندات فنی نرم افزار، طراحی، برنامه نویسی، پیاده سازی توسعه نرم افزار، تست و نگهداری نرم افزار و به کارگیری روش‌های مدیریتی در قالب کار گروهی و تیم ورک) به عنوان واحد صنعتی تولید کننده نرم افزار در نظر گرفته شده است.
  آخرین ویرایش: 1398/08/30 00:59
  ارسال دیدگاه
 • فالووریاب ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور واقعی ایرانی هدفمند و تضمینی اینستاگرام است که به شما این قابلیت را می دهد که برای پیج اینستاگرام خود افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی و هدفمند انجام دهید. فالووریاب با فعالیت هوشمند در پیج اینستاگرام برای شما از فالوورهای پیج های اینستاگرامی جذب فالوور انجام می دهد که شما تعیین می کنید و به این ترتیب فالوورهایی جذب پیج اینستاگرام شما می شوند که به موضوع پیج و کار شما علاقه مند هستند. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالووریاب این تضمین را به شما می دهد که تا زمانی که دقیقا تعداد فالوور خریداری شده را برای پیج اینستاگرام شما جذب کند به فعالیت خود ادامه دهد.

  نماد اعتماد انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی گواهی دیجیتال جشنواره وب و موبایل


  مراحل افزایش فالوور با فالووریاب

  ابتدا در فالووریاب ثبت نام و سپس پیج اینستاگرام خود را ثبت کنید. تنظیمات تعداد فالو، آنفالو، لایک، ارسال کامنت اتوماتیک اینستاگرام و ... را در تنظیمات پیج خود انجام دهید. با خرید فالوور اینستاگرام اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید و فالوور اینستاگرام خریداری شده را به تعداد دلخواه به پیج های اینستاگرام ثبت شده خود اختصاص دهید. دیگر نیاز به اقدامی نیست! حالا ربات اینستاگرام فالووریاب شروع به جذب و افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند برای پیج های اینستاگرام شما خواهد کرد.

  ثبت نام در ربات اینستاگرام فالووریابثبت نام
  تنظیمات ربات اینستاگرام فالووریابتنظیم ربات


  خرید فالوور اینستاگرامشارژ اکانت

  • افزایش فالوور اینستاگرام
  افزایش فالوور واقعی و هدفمند

  تضمین فالوور اینستاگرام واقعی
  نحوه ی افزایش فالوور ربات اینستاگرام فالووریاب به شکلی است که میتوانیم این تضمین را دهیم با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوورهای جذب شده کاملا واقعی و هدفمند هستند.
  تعیین اهداف جذب فالوور اینستاگرام
  در ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالووریاب شما تعیین می کنید که از فالوورهای چه پیج هایی و از لایک کننده های چه هشتگ هایی برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب شود، در نتیجه فالوورهای جذب شده کاملا هدفمند و مناسب فعالیت پیج شما هستند.
  گزارش روزانه از فعالیت و بازدهی
  ربات اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام فالووریاب روزانه با ارایه نمودارهای متنوع فعالیت پیج شما نظیر فالوورهای جذب شده، تعداد فالوورها، فالوها، لایکها، آنفالوها، کامنتها و... و بازدهی هدف های انتخابی را در اختیار شما قرار می دهد.
  پشتیبانی آنلاین
  تیم پشتیبانی فالووریاب همیشه در کنار شماست و می توانید هر لحظه در پنل کاربری از طریق ارسال تیکت پشتیبانی مشکلات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.  آخرین ویرایش: 1398/08/26 00:37
  ارسال دیدگاه
 • با یک ثبت نام رایگان و طی کردن چند مرحله ساده می توانید کسب درآمد کنید و حتی به آزادی مالی برسید
  Register Inoti

  در وب سایت آی نوتی ثبت نام کنید

  شما می توانید با جستجو در اینترنت و یافتن یکی از مشاورین و کارشناسان فروش آی نوتی و دریافت مشاوره تخصصی ؛ در وب سایت آی نوتی ثبت نام کنید و از خدمات بی نظیر ما استفاده کنید

  Product Inoti

  محصولات و خدمات آی نوتی را آموزش ببینید
  پس از ثبت نام در هر قسمت از میزکار خود میتوانید آموزش های تخصصی مربوط به نحوه استفاده از خدمات را مشاهده کنید و در صورتی که هنوز به تسلط کامل نرسیده باشید از مشاوری که در زمان ثبت نام شما را یاری کرده است کمک بگیرید تا مشکلات شمارا مرتفع نماید

  Friends Inoti

  با معرفی دوستان خود کسب در آمد کنید

  بعد از آموزش دیدن و استفاده از خدمات آی نوتی میتوانید در صورت رضایت مارا به دوستان خود نیز معرفی کنید تا از این خدمات بی نظیر استفاده کنند، کسب و کار خود را توسعه دهند و آینده ای خوب برای خود رقم بزنند.
  Service Inoti

  از خدمات و آینده تجاری خود لذت ببرید

  با خدمات الکترونیک ما شما فقط از ارتباط ایجاد شده با مشتریان و مخاطبان خود لذت ببرید و کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن توسعه دهید، کارشناسان و مشاورین ما همیشه در کنار شما خواهند بود.

     ثبت نام   

  آخرین ویرایش: 1399/06/22 00:49
  ارسال دیدگاه
 •    
  بازاریاب کیست؟

  هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی می تواند با ثبت نام رایگان در سایت رسمی آی نوتی به عنوان "بازاریاب" فعالیت کند و با تایید قوانین و مقررات مندرج در سایت، خدمات و امکانات سایت را به دیگران معرفی نماید و از مزایای این معرفی بهره مند شود.
  پس از معرفی و فروش خدمات به یک فرد به عنوان خریدار، و بهره مندی وی از امکانات و خدمات سایت، به منظور جلوگیری از ایجاد شائبه، آی نوتی اجازه بازاریابی و مشارکت در امر فروش محصولات را به فرد معرفی شده(خریدار) در آن موقعیت را نخواهد داد و فرد معرفی شده صرفا به عنوان خریدار و مشتری محصولات به آی نوتی معرفی شده است و فقط در آن موقعیت می تواند از محصولات و خدمات سایت به عنوان مشتری بهره مند شود.

  چنانچه فرد معرفی شده یا همان خریدار تمایل به فروش محصولات و خدمات آی نوتی داشته باشد و بخواهد در امر فروش مشارکت کند باید حتماً درخواست خود مبنی بر بازاریابی محصولات را به آی نوتی ارایه دهد تا موقعیت جدیدی در خود آی نوتی ( مستقیما ذیل آی نوتی ) به عنوان بازاریاب جدید اختصاص داده شود و با این فرآیند یک امتیاز نیز در سوابق مهارتی فردی که محصول را به وی فروخته بود تعلق خواهد گرفت.

  از این پس بازاریاب جدید نیز می تواند به فروش و بازاریابی محصولات و خدمات بپردازد و بدیهی است از فروش محصولات و خدمات هیچ پورسانتی به فرد دیگر در هیچ جایگاهی پرداخت نخواهد شد.

  انواع طرح های تشویقی آی نوتی به فروشنده:


  1. 30% به ازای فروش کدهای CRM به صورت پیامکی یا USSD
  2. 30% به ازای فروش iMap
  3. 10% به ازای ارسال پیامک و استفاده از پنل پیامکی
  4. 1% به ازای شارژ سیم کارت
  5. طرح تشویقی ویژه پرداخت قبوض


  کلیه طرح های تشویقی آنی و در لحظه به حساب بازاریاب در سایت تعلق می گیرد که پس از درخواست بازاریاب و تطابق حساب بانکی اعلام شده با نام بازاریاب حداکثر ظرف 24 ساعت کاری به حساب بانکی بازاریاب واریز می شود.

  علاوه بر طرح های تشویقی فوق، در ابتدای هر ماه طرح مخصوص همان ماه به اطلاع کلیه بازاریابان محترم آی نوتی می رسد که بنا به میزان فروش مستقیم به برترین فروشندگان به روش های مختلف تعلق می گیرد.


  آخرین ویرایش: 1399/06/22 00:47
  ارسال دیدگاه
 •   ارسال اس ام اس یکی از راهکارهای تبلیغاتی در طی چند سال اخیر است که تا کنون بازخورد خوبی در راستای جذب مشتری بیشتر در میان سایر روش‌های تبلیغاتی داشته است. زیرا امروزه همه افراد از طریق گوشی‌های هوشمندی که در دست دارند؛ به همه اطلاعات دسترسی پیدا خواهند کرد و شما می توانید با استفاده از SMS Marketing برای مخاطبانتان احساس نیاز ایجاد کنید.
  در طول چند سال اخیر سامانه های ارسال اس ام اس متعددی به وجود آمده است. برخی از آنها برای ثبت نام اولیه و استفاده از امکانات سامانه پیامکی، هزینه جداگانه ای را علاوه بر هزینه ارسال پیامک از کاربران دریافت می‌کنند و برخی دیگر مانند پنل پیامکی آی نوتی  فقط هزینه ارسال پیامک با کمترین تعرفه را از کاربر دریافت خواهد کرد.
  اگر شما هم می‌خواهید از پنل پیامکی iNoti جهت ارسال اس ام اس های معمولی و ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید، این مقاله را تا آخر بخوانید. ما در این مقاله شما را به صورت کامل در مورد نحوه استفاده از پنل راهنمایی خواهیم کرد؛ تا بهترین بازخورد را از تبلیغات پیامکی برای کسب و کار خود دریافت کنید.


  آخرین ویرایش: 1398/08/14 00:08
  ارسال دیدگاه
 • www.inoti.ir

  کد معرف : 0084118067
  آخرین ویرایش: 1398/08/13 02:16
  ارسال دیدگاه
 • مشتریان شما از طریق شماره گیری کد USSD می توانند از خدماتی از قبیل ، امکان رزرو بلیط، خدمات پرداخت، ارسال پیامک هوشمند متنی و صوتی، راههای ارتباط با شما ، مسیریابی ، نظرسنجی و قرعه کشی استفاده کنند

  آخرین ویرایش: 1398/08/13 02:08
  ارسال دیدگاه


 • مدیران می توانند از طریق کد USSD برای بخشهای مختلف شرکت خود منو تعریف کنند و همچنین کارمندان و کاربران خدمات شما می توانند از طریق USSD درخواستهای خود را ثبت کنند.

  آخرین ویرایش: 1398/08/13 02:04
  ارسال دیدگاه
 • قابل توجه پزشکان محترم مراجعین شما می توانند از طریق شماره گیری کد USSD ، از خدماتی از قبیل ، امکان نوبت دهی هوشمند ، خدمات پرداخت، ارسال پیامک هوشمند متنی و صوتی، راههای ارتباط با شما ، مسیریابی ، نظر سنجی و قرعه کشی استفاده کنند  آخرین ویرایش: 1398/08/13 02:02
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 5 1 2 3 4 5
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic