افزایش درآمد از آی نوتی

حتما شده در شرایطی قرار بگیرید که به رونق کسب و کار خود فکر کنید.
دنبال راه‌هایی برای افزایش درآمد باشید.
یا دوست نداشته باشید مانند همه آدمها یک راه ثابت را برای رسیدن به مقصد طی کنید.
وقتی که همه آدمها اثر انگشت منحصر بفردی دارند، چرا نباید با روش منحصر بفرد خودشان، درآمد زایی کنند و یا کسب و کار خودشان را رونق دهند؟
آی نوتی این مشکل را حل کرده و به دو روش کمک به درآمد زایی شما می‌کند.

دو روش افزایش درآمد از آی نوتی

روش اول : بازاریابی با آی نوتی

   شرکت آی نوتی یک سیستم بازاریابی برای همه افرادی که تمایل افزایش درآمد و فروش خدمات و محصولات آی نوتی را دارند؛ پیاده سازی کرده است.

اگر هنوز شغل مورد علاقه‌تان را پیدا نکرده‌اید و یا از شغلی که دارید رضایت کامل ندارید؛ آی نوتی با راهکارهایی که در نظر گرفته است؛ درآمد زایی شما را تضمین می‌کند.

نکته جالب اینجاست که می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، به صورت رایگان در پنل آی نوتی ثبت نام کرده و کسب و کار خود را در راستای درآمد زایی بیشتر راه اندازی کنید.

با تسلط کامل به سیستم آی نوتی می‌توانید با اکتفا به امکانات بیشماری که آی نوتی فراهم آورده است؛ آی نوتی را به دیگران معرفی کنید تا آنها هم از امکانات این نرم افزار تحت وب برای افزایش درآمد خود استفاده کنند.

این سیستم به صورت "فروش مستقیم" فعالیت می‌کند.

فروش مستقیم یعنی چه؟

   در نظر بگیرید به تعداد افراد و یا کسب و کارهایی، سیستم آی نوتی را معرفی کرده اید و آنها در زمان ثبت نام در پنل آی نوتی، کد شما را به عنوان معرف در سیستم وارد کرده باشند.

پس با هر خرید هر کدام از امکاناتی که این افراد در سیستم انجام می‌دهند؛ درصدی به عنوان درآمد شما درنظر گرفته خواهد شد و در لحظه می‌توانید درخواست واریز این وجه به حساب شخصی خود را داشته باشید.

بنا بر همین الگوریتم، سیستم آی نوتی هیچ شباهتی به سیستم شبکه های هرمی نداشته و هیچ حمایتی از این نوع کسب و کارها نخواهد کرد.

 

روش دوم : استفاده از امکانات آی نوتی برای پیشرفت کسب و کار

   همانطور که در بخش قبلی گفته شد، سیستم آی نوتی امکانات بیشماری را برای تغییر روش کسب و کار و درآمد زایی هر چه بیشتر شما در نظر گرفته است.

همچنین این امکانات کمک کرده است تا روش های قدیمی بازاریابی های سنتی را بر کنار کنیم و با روش های هیجان انگیز دیگری، جذب مشتری و درآمد زایی داشته باشیم.

شرکت inoti با ارائه امکاناتی بر بستر مخابرات ، کسب و کارها را متحول کرده و درآمد زایی به وجود آورده است.

 

امکانات پنل آی نوتی

ارائه کدهای USSD و امکاناتی بر روی کدهای ستاره مربعی نظیر ایجاد منو های متفاوت ، مانند فروش محصولات، امکان برگزاری نظر سنجی و قرعه کشی، امکان خرید شارژ سیم کارت های اعتباری، ارسال پیامک صوتی، ثبت درخواست مشتریان، امکان فعال نمودن مسیریابی کسب و کار و .... درآمد زایی در کسب و کار خود را با تهیه یک کد USSD و استفاده از امکانات بیشماری آن تغییر دهید.

خرید کد USSD از آی نوتی

 خرید کد USSD از آی نوتی

ارائه کارت ویزیت الکترونیکی EBC و امکاناتی نظیر مسیریابی، ثبت پیام‌های دریافتی مخاطبان، صفحه اختصاصی و ویترین محصولات و .... که تاثیر مستقیمی بر روی نمایش کسب و کار شما در دنیای اینترنت، افزایش مشتریان و افزایش درآمد شما خواهد داشت.

کارت ویزیت الکترونیکی آی نوتی

کارت ویزیت الکترونیکی آی نوتی

ارائه پنل پیامکی جهت ارسال پیام های متنی و پیام های صوتی اطلاع رسانی و تبلیغاتی به مخاطبان شما و یا بانک شماره‌های معتبر سن و جنسیت، کد پستی و یا منطقه و شهر کشور. این امکانات پنل پیامکی علاوه بر جذب مشتری در امر مشتری مداری و افزایش درآمد شما تاثیر خواهد داشت.

سامانه پیامکی آی نوتی


ارائه پنل پیامکی جهت ارسال پیام های متنی و پیام های صوتی اطلاع رسانی و تبلیغاتی به مخاطبان شما و یا بانک شماره‌های معتبر سن و جنسیت، کد پستی و یا منطقه و شهر کشور. این امکانات پنل پیامکی علاوه بر جذب مشتری در امر مشتری مداری و افزایش درآمد شما تاثیر خواهد داشت.

خرید آنتی ویروس پادویش از آی نوتی

خرید آنتی ویروس پادویش از آی نوتی

   تمامی خدمات آی نوتی، همانند ابزارهایی نواقص میز کار شما را بر طرف کرده است و اگر استفاده هوشمندانه‌ای از این ابزارها در کسب و کار خود داشته باشید؛ قطعا افزایش درآمد خواهید داشت.